Kā tas strādā


Par mums

Foodout.lv – lielākais ēdienu piegādes portāls Baltijā. Darbojamies arī Lietuvā un Igaunijā. Foodout.lv sniedz Tev iespēju izgaršot dažādu pasaules virtuvju garšas un gūt neatkārtojamu ēdienu baudīšanas pieredzi! Apkopojot vairāk nekā 100 dažādus restorānus, kafejnīcas un bistro vienuviet, portāls Tev sniedz iespēju vēlamo ēdienu atrast ātri un ērti. Foodout.lv plašajā piedāvājumu klāstā atradīsi visu, sākot ar picām, suši, klasiskajiem ēdieniem, burgeriem, pusdienu piedāvājumiem, salātiem, kā arī kliņgeriem un kūkām svētku galdam.

Lai arī kur Rīgā Tu atrastos, lai arī kādi būtu laikapstākļi aiz loga, (mums netraucē ne vētra, ne svelme) mēs Tevi neatstāsim izsalkušu! Vienkārši atver Foodout.lv, ievadi savu adresi, atzīmē ēdienu, ko vēlies pasūtīt no restorānu saraksta un mēs norādītajā laikā piegādāsim to. Foodout.lv darbojas arī mobilajā aplikācijā - ievadi adresi, izvēlies ēdienu un gaidi kurjeru!

SIA „Foodout.lv”
Briņģu iela 2, Rīga, LV-1058
Reģ. Nr. 40103764326
Kods: UNLALV2X
Konts: LV94UNLA0050023573360
E-pasts: info@foodout.lv

Vēlies kļūt par mūsu partneri?

Sazinies ar mums pa e-pastu: info@foodout.lv Ja Tev ir jautājumi par tekošajiem pasūtījumiem, raksti mūsu zvanu centra operatoriem uz piegade@foodout.lv

foodout.lv - About Main