Lietotāju piekrišana foodout.lv

Foodout.lv PRIVĀTUMA NOTEIKUMI:

Vispārīga informācija

Šajā "Konfidencialitātes politikā" (turpmāk tekstā - "KP") ir izveidoti nosacījumi personas datu apstrādei, izmantojot Interneta pārvaldītās Datu pārvaldnieka vietnes, SIA "Foodout.lv" (turpmāk tekstā - "Datu apstrādātājs"). KP noteikumi un nosacījumi attiecas uz jums katru reizi, kad piekļūstat mūsu piedāvātajam saturam un / vai pakalpojumam, neatkarīgi no tā, kuru ierīci (datoru, mobilo tālruni, planšetdatoru, televizoru utt.) izmantojat.

Foodout.lv rekvitīzi:

SIA „Foodout.lv”
Briņģu iela 2, Rīga, LV-1058
Reģ. Nr. 40103764326
Kods: UNLALV2X
Konts: LV94UNLA0050023573360
E-pasts: info@foodout.lv
Uzraudzības iestādes: Datu valsts inspekcija

Dati par kontrolieri tiek vākti un uzglabāti Valsts uzņēmuma "Registrų centras" Viļņas filiālē.

Ir ļoti svarīgi, lai jūs uzmanīgi izlasītu KP, jo katru reizi, kad apmeklējat Datu pārziņa vietnes, mobilos tālruņus un planšetdatorus, kā arī sociālo tīklu kontus, jūs piekrītat šiem aprakstos aprakstītajiem noteikumiem. Ja jūs nepiekrītu šiem noteikumiem, lūdzu, neaizmirstiet apmeklēt mūsu vietnes, mobilos tālruņus un planšetdatorus un sociālo tīklu kontus, nevis izmantot mūsu saturu un / vai pakalpojumus.

Mēs apstiprinām, ka Datu pārziņa vietnes, mobilo tālruņu un planšetdatoru lietojumprogrammu un sociālo tīklu kontu apmeklētāju dati tiks savākti saskaņā ar spēkā esošo Eiropas Savienības un Latvijas tiesību aktu prasībām un kontroles iestāžu norādījumiem. Ir pieejami visi pamatotie tehniskie un administratīvie pasākumi, lai nodrošinātu, ka mūsu savāktie dati par vietnēm, mobilajiem tālruņiem un planšetdatoriem un sociālo tīklu kontiem tiek aizsargāti pret zaudējumiem, neatļautu izmantošanu un izmaiņām. Datu kontroliera personāls trešajai personai rakstiski nepaziņo un neizplata informāciju, kas saņemta darba vietā, ieskaitot informāciju par vietnes apmeklētājiem.

Personas, kas jaunākas par 16 gadiem, nevar iesniegt nekādus personas datus, izmantojot mūsu vietnes, mobilo tālruņu un planšetdatoru lietotnes un sociālo tīklu kontus. Ja esat persona, kas ir jaunāka par 16 gadiem, pirms jūsu personiskās informācijas iesniegšanas un iesniegšanas mums jāsaņem sava vecāka vai cita likumīga aizbildņa piekrišana.

Noteikumos izmantotie termini tiek saprasti, kā definēts Vispārīgajā datu aizsardzības regulā Nr. 2016/679 (ES).

Kādu informāciju mēs apkopojam par jums? Informācija, kas jums tiek sniegta tieši

Dažas tīmekļa vietnes, mobilie tālruņi un planšetdatori, kā arī sociālo tīklu konti dod iespēju tieši mums iesniegt informāciju. Piemēram, www.foodout.lv varat pasūtīt ēdienu un reģistrēt dalībniekus. Lai reģistrētos, lūdzu, sniedziet jums informāciju par sevi (e-pasta adresi, tālruņa numuru), lai mēs varētu izveidot jūsu kontu. Ja no mums pasūtīsiet ēdienu, lūdzu, norādiet savu vārdu, e-pastu, tālruņa numuru, piegādes adresi, lai mēs varētu izpildīt jūsu pasūtījumu.

Informācija par to, kā mēs izmantojam mūsu vietnes

Papildus sniegtajai informācijai mēs apkopojam informāciju par to, kā mēs izmantojam mūsu vietnes. Piemēram, mēs varam apkopot šādu informāciju:

  • Ierīces informācija, t.i., IP adrese, operētājsistēmas versija un ierīces iestatījumi, kurus izmantojat, lai piekļūtu saturam / produktiem.
  • Pieteikšanās informācija, t. y sesijas ilgumu un ilgumu, vaicājuma terminus, kurus ievadāt mūsu vietnēs, kā arī informāciju, kas saglabāta sīkdatnēs, ko esam atklājuši jūsu ierīcē (sīkfailu politika ir sniegta tālāk).
  • Vietējā informācija, t. y ierīces GPS signāls vai informācija par gaidāmajiem Wi-Fi pieslēguma punktiem un mobilajiem torņiem, kas var tikt nodoti mums, izmantojot mūsu vietņu saturu.

Informācija no trešo personu avotiem

Mēs varam saņemt informāciju par jums no publiskiem un komerciāliem avotiem (kā to pieļauj piemērojamie tiesību akti) un saistīt tos ar citu informāciju, ko mēs saņemam no jums vai no jums. Jūs varat arī saņemt informāciju par mums no trešās puses sociālo tīklu pakalpojumiem, kad jūs pievienojat tos, piemēram, izmantojot Foodout kontus Facebook vai Instagram tīklā.

Cita informācija, ko mēs apkopojam

Ar jūsu piekrišanu mēs varam arī apkopot informāciju par jums, jūsu ierīci vai par mūsu vietņu un / vai mobilo tālruņu un planšetdatoru saturu.

Jūs varat izvēlēties nenosniegt mums noteiktu informāciju (piemēram, informāciju, kas tiek pieprasīta reģistrācijai vai iegādei, izmantojot interneta veikala www.foodout.lv vai mobilo sīkrīku), taču šajā gadījumā mēs varam atļaut mūsu tiešsaistes pirkumu pakalpojumu.

Kā mēs izmantojam jūsu informāciju?

Mēs varam izmantot apkopoto informāciju šādiem mērķiem:

1. Pierakstieties, lai izmantotu mūsu tiešsaistes pirkumu pakalpojumu.

2. Nosūtiet mums tikai informāciju, kas attiecas uz jūsu pasūtījumu - pasūtījuma apstiprinājums, informācija par pasūtījuma statusa maiņu.

3. Norēķināties par pirkumu grozu, izmantojot izvēlēto ārējo maksājumu pakalpojumu sniedzēju.

4. Nosūtiet saturu (piemēram, biļetenus) aktuālām tēmām.*

5. Mārketinga nolūkos*, piemēram, iesniedzat pielāgotu reklāmas un sponsorēto saturu un iesniedz reklāmas pārskatus, novērtē un analizē jūsu tirgu, klientus, produktus un pakalpojumus (tostarp apkopojot jūsu viedokli par produktiem un pakalpojumiem un organizējot klientu aptaujas).

6. Uzziniet, kā cilvēki izmanto mūsu tiešsaistes pakalpojumus, lai mēs varētu tos uzlabot un izveidot jaunu saturu, produktus un pakalpojumus.

7. Organizējiet bezmaksas loterijas, konkursus, spēles vai paaugstinājumus, kā to atļauj likums.*

8. Pretējā gadījumā ar jūsu piekrišanu.*

* Mēs informējam, ka jums ir tiesības iebilst vai jebkurā laikā atcelt savu piekrišanu apstrādāt savus datus ar iepriekšminētajiem mērķiem ar zvaigznīti. Mēs varam vākt savākto informāciju dažādās loterijās, konkursos, spēlēs vai akcijās SIA "Foodout.lv", mobilo tālruņu un planšetdatoru programmās un / vai sociālā tīkla kontos pārvaldītajās vietnēs, piemēram, mēs varam publicēt uzvarētāju vārdus, dalībnieku vārdus un dalībnieku sacensības.

Kas mēs atklājam jūsu informāciju?

Mēs atklāt jūsu informāciju šādām organizācijām:

1. Uzņēmumiem, kas sniedz pakalpojumus pēc mūsu pieprasījuma, piemēram, restorāni, ja tie tieši piegādā pasūtījumu piegādes pakalpojumus, bankām / uzņēmumiem, kas palīdz norēķinu darījumos. Šo uzņēmumu spēja izmantot jūsu informāciju ir ierobežota; tās nedrīkst izmantot šo informāciju citiem nolūkiem, izņemot mums sniegtos pakalpojumus;

2. Uzņēmumi, kas palīdz organizēt sacensības / spēles / reklāmas, piemēram, reklāmas aģentūras, mārketinga aģentūras. Šo uzņēmumu spēja izmantot jūsu informāciju ir ierobežota; tās nedrīkst izmantot šo informāciju citiem nolūkiem, izņemot mums sniegtos pakalpojumus.

3. Piemēram, citiem datu apstrādātājiem, kas pieder Foodout.lv uzņēmumu grupai. SIA "FoodoutGroup", juridiskās personas kods 40203064523, Rīga, Brīvības iela 155 k-4, LV-1012.

4. Citas valstis, ja to pieprasa likums, vai arī tas ir nepieciešams, lai aizsargātu mūsu informācijas sabiedrības pakalpojumus.

Gadījumi, kad mēs varam atklāt jūsu informāciju citām pusēm:

1. Lai nepārkāptu likumu vai atbildētu uz obligātu juridisku procesu (piemēram, pēc tam, kad esat saņēmis likumīgu lēmumu vai rīkojumu veikt meklēšanu vai citā tiesas lēmumā).

2. Lai apstiprinātu savu darbību leģitimitāti.

3. Lai aizsargātu Sabiedrības vai kādas Foodout.lt grupas datu apstrādātāju tiesības, aktīvus vai drošību.

4. Mēs varam atklāt jūsu informāciju attiecīgajai trešai pusei apvienošanās, pārskaitījuma vai bankrota gadījumā.

5. Pretējā gadījumā ar jūsu piekrišanu vai likumīgu pēc jūsu pieprasījuma.

Ko mēs darām, lai aizsargātu jūsu informāciju?

Mēs esam ieviesuši saprātīgus un atbilstošus fiziskos un tehniskos pasākumus, lai aizsargātu informāciju, ko mēs apkopojam satura / pakalpojumu sniegšanai. Bet neaizmirstiet, ka, kamēr mēs attiecīgi rīkojamies, lai aizsargātu jūsu informāciju, nav pilnīgi droša neviena vietne, tiešsaistes darījums, datorsistēma vai bezvadu savienojums.

Mēs aizsargāsim jūsu datus 3 gadus pēc pēdējās mūsu pakalpojumu vai satura izmantošanas. Šī termiņa beigās dati tiks dzēsti tādā veidā, ka tos nevarēs atveidot.

Jūsu tiesības

Datu subjektam, kura datus apstrādā datu kontrolieris, ir šādas tiesības:

1. Zināt (jāinformē) par datu apstrādi (tiesības zināt).

2. Iepazīšanās ar jūsu datiem un to apstrāde (tiesības piekļūt).

3. Pieprasīt korekciju vai, ņemot vērā personas datu apstrādes mērķus, pievienot personas nepilnīgus personas datus (tiesības labot).

4. Datu apstrādes darbību iznīcināšana vai apturēšana (izņemot uzglabāšanu) (tiesības iznīcināt un tiesības tikt aizmirstam).

5. Jums ir tiesības pieprasīt datu kontrolierim ierobežot personas datu apstrādi, pamatojoties uz kādu no likumīgiem iemesliem (tiesības ierobežot).

6. Jums ir tiesības nodot (tiesības nodot).

Datu kontrolieris nedrīkst radīt apstākļus datu subjektu ievešanai iepriekš minētajās tiesībās, ja likumā paredzētajos gadījumos ir jānodrošina noziedzīgu nodarījumu, profesionālās vai ētikas pārkāpumu novēršana, izmeklēšana un atklāšana, kā arī datu subjekta vai citu personu tiesību un brīvību aizsardzība.

Trešo pušu vietnes, pakalpojumi un produkti mūsu vietnēs

Datu kontroliera vietnē (-s), mobilo tālruņu un planšetdatoru programmās vai sociālo tīklu kontos var būt ietverti trešo pušu reklāmas stendi, saites uz viņu vietnēm un pakalpojumiem, kurus nekontrolē datu kontrolieris. Kontrolieris nav atbildīgs par trešo personu apkopotās informācijas drošību un konfidencialitāti. Jums ir jābūt uzmanīgam, lai izlasītu konfidencialitātes praksi, ko piemēro trešo pušu vietnēm un pakalpojumiem, kurus izmantojat.

Sīkdatnes, signāli un līdzīgas tehnoloģijas

Šajos terminos termins "sīkfaili" tiek izmantots sīkdatnēm un citām līdzīgām tehnoloģijām, piemēram, pikseļu tagiem, tīmekļa bāksignāliem un skaidrajiem GIF.

Google Analytics

1. Izmanto, lai palielinātu vietnes pārlūkošanas ātrumu. Izmantotie dati: domēna hash kods, unikālais identifikators, pirmās klienta apmeklējuma laiks un datums, iepriekšējās klientu vizītes laiks un datums, pašreizējais apmeklētāju laiks un datums, sesiju skaits. Laika / datuma informācija tiek saglabāta UNIX laika formātā. Saglabātais laiks - pārlūka sesijas beigas

2. Identificē klientus un sesijas. Mērķis ir izsekot un analizēt unikālas sesijas. Izmantotie dati: domēna hash kods, unikālais identifikators, pirmās klienta apmeklējuma laiks un datums, iepriekšējās klientu vizītes laiks un datums, pašreizējais apmeklētāju laiks un datums, sesiju skaits. Laika / datuma informācija tiek saglabāta UNIX laika formātā. Uzglabāšanas laiks - 2 gadi

3. Uzstādiet jaunās sesijas / jaunas vizītes. Mērķis - jaunu klientu pieaugumu analīze. Izmantotie dati: Domēnu hash kods pašreizējā sesijā, lappušu skaits skatīts, noklikšķina uz saites, kas ved, pašreizējo klientu apmeklējuma laiku un datumu. Laiks / datums informācija tiek glabāta UNIX laika formātā Uzglabāšanas laiks - 30 minūtes. Saglabātais laiks - pārlūka sesijas beigas

4. Tas, vai šī ir jauna klienta sesijas / apmeklējums. Mērķis - jaunu klientu pieaugumu analīze. Izmantotie dati: Domēnu hash kods pašreizējā sesijā, lappušu skaits skatīts, noklikšķina uz saites, kas ved, pašreizējo klientu apmeklējuma laiku un datumu. Laiks / datums informācija tiek glabāta UNIX laika formātā Uzglabāšanas laiks - beigas pārlūka sesijas.

5. Saglabā avotu, kas parāda, kā klients sasniedza vietu. Mērķis - veikala atrašanas analīze. Izmantotie dati: Domain hash kodu, laiks, kad cookie saglabāts sesijas, summa kampaņas numurs, kampaņas avotu / nosaukums / nesējā (ja organiskās plūsmas avots), kampaņas noteikumiem. Derīguma termiņš - 6 mēneši.

6. Izmanto, lai saglabātu apmeklētāju līmeņa pielāgotus mainīgos lielumus. Lietojamie dati: domēna hash kods, pašreizējās sesijas skatīto lapu skaits, atsauces klikšķi, pašreizējās klienta apmeklējuma laiks un datums. Laika / datuma informācija tiek saglabāta UNIX laika formātā Saglabātais laiks - pārlūka sesijas beigas.

Google.com

1. Izmanto Google AdWords, lai no jauna iesaistītu apmeklētājus, pamatojoties uz jūsu vietņu apmeklētāju tiešsaistes režīmu visos vietnēs. Izmantotie dati: pircēja uzvedība pārlūkošanas laikā. Saglabātais laiks - pārlūka sesijas beigas

2. Attiecīgā reklāma meklētājā, kas apmeklē vietnes apmeklētājus. Izmantotie dati: klienta apmeklējuma laiks un datums, sesiju skaits. Unikāls klienta ID, pārlūkošanas informācija. Saglabātais laiks - pārlūka sesijas beigas

Sid_key

Raksta informāciju par lietotāja sesiju, lai varētu identificēt šo lietotāju, veicot citas darbības vietnē. Izmanto sesijas vadīšanai Izmantotie dati: sesijas ID. Uzglabāšanas laiks - beigas pārlūka sesijas.

Tawk.to

Tas ir Tawk.to sīkfails tērzēšanas vietnes izmantošanai apmeklētāja identificēšanai. Visi sakari starp veikalu un apmeklētājiem tiek aizsargāti ar 128 bitu SSL, visi dati tiek glabāti šifrētos serveros. Tērzēšanas tēmu var saglabāt, lai apmeklētājam nodrošinātu labāku atbalsta pakalpojumu.

Sīkdatņu izmantošana

Kad apmeklējat datu pārvaldnieku tīmekļa vietnes, mēs vēlamies nodrošināt saturu un funkcijas, kas ir pielāgotas jūsu vajadzībām. Tas prasa sīkdatnes. Tie ir mazi informācijas vienumi, kas tiek saglabāti jūsu tīmekļa pārlūkprogrammā. Viņi palīdz Datu pārvaldniekam atpazīt jūs kā iepriekšējo apmeklētāju konkrētai vietnei, saglabājot vietnes apmeklējuma vēsturi un atbilstoši pielāgojot saturu. Sīkfaili arī palīdz nodrošināt netraucētu vietņu darbību, ļauj jums pārraudzīt vietņu apmeklējumu ilgumu, biežumu un apkopot statistikas informāciju par vietņu apmeklētāju skaitu. Analizējot šos datus, mēs varam uzlabot mūsu vietnes un padarīt tās lietotājam draudzīgākas jūsu lietošanai. Daži sīkfailu izmantošanas piemēri:

  • Sīkfaili ļauj jums identificēt jūs kā lietotāju, tādēļ nākotnē jums nevajadzēs vākt atkārtotu informāciju;
  • Sīkfaili ļauj vienlaikus identificēt tik daudz unikālos lietotājus tīmeklī, tādējādi palīdzot vienmērīgi un ātri darboties;
  • Sīkfaili ļauj analizēt apkopoto informāciju par unikālo lietotāju pārlūkošanu, kas palīdz pielāgot vietnes darbību jūsu vajadzībām.

Mūsu vietnēs izmantotos sīkfailus var sagrupēt šādos veidos:
Nepieciešamās sīkdatnes ir noteikti nepieciešamas, lai mūsu vietne varētu izpildīt savas galvenās funkcijas. Šie sīkfaili ļauj pārlūkot vietni un izmantot vēlamās funkcijas, piemēram, nodrošināt piekļuvi drošām vietņu vietām. Papildus šiem sīkfailiem mēs nevaram nodrošināt pakalpojumus, kas ļautu šai vietnei darboties.

Darbības sīkdatnes savāc anonīmu informāciju par to, kā apmeklētāji izmanto vietni. Sniedzot informāciju par apmeklētajām vietām, laiku, kas pavadīts jūsu vietnē, un visām problēmām, ar kurām saskaras, piemēram, kļūdu ziņojumus, šie sīkfaili palīdz mums saprast, kā apmeklētāji uzvedas vietnē. Šī informācija palīdz mums uzlabot vietnes veiktspēju.

Funkcionālās sīkdatnes uzlabo jūsu pieredzi vietnē. Piemēram, šie sīkfaili var atcerēties informāciju, piemēram, jūsu lietotājvārdu. Šos sīkfailus var izmantot, lai nodrošinātu vēlamos pakalpojumus, piemēram, lai apskatītu pircēja iepirkumu grozu, komentētu emuāru vai izmantotu trešo personu pakalpojumus, piemēram, sociālās mediju funkcijas.

Sīkfaili palīdz apkopot šādus datus: Mēs varam izmantot IP adreses apmeklētāju datoriem, administrējot tīmekļa vietnes un diagnosticējot nepareizu pārvaldību serveros. IP adrese ir unikāls tīkla kods, kas identificē datoru. To var izmantot, lai izveidotu apmeklētāju un apkopotu dažādu demogrāfisko informāciju. To dara absolūtais vairākums tīmekļa serveru administratoru.

Izmantojot sīkdatnes, mēs apkopojam datus par pakalpojumu izmantošanu. Mūsu vietnēs izmantotie sīkfailu tipi ir uzskaitīti iepriekš. Iegādājoties preces no Foodout.lv e-veikala, mēs savācam datus, kas nepieciešami pasūtījuma pareizai izpildei, piemēram, vārds, uzvārds, dzimšanas gads, telefons, adrese.

Kā pārvaldīt un izdzēst sīkfailus

Kad jūs izmantojat pārlūku, lai piekļūtu mūsu saturam, varat konfigurēt pārlūkprogrammu, lai tā pieņemtu visus sīkfailus, noraidītu visus sīkfailus vai paziņotu, kad sīkdatne ir lejupielādēta. Katrs pārlūks ir atšķirīgs, tādēļ, ja jūs nezināt, kā mainīt sīkfailu preferences, skatiet tās palīdzības izvēlnē. Jūsu ierīces operētājsistēmai var būt papildu sīkfailu vadības ierīces. Ja jūs nevēlaties, lai informācija tiktu savākta, izmantojot sīkfailus, lielākajā daļā pārlūkprogrammu izmantojiet pašreizējo viegli lietojamo procedūru, kas ļauj pārtraukt sīkdatnes izmantošanu. Lai uzzinātu vairāk par sīkfailu pārvaldīšanu, apmeklējiet: http://www.allaboutcookies.org/manage-cookies/.

Bet neaizmirstiet, ka daži pakalpojumi var būt paredzēti darbam tikai ar sīkdatnēm, un jūs vairs nevarēsiet tos vai atsevišķas to daļas izslēgt.

Cita informācija, kas saistīta ar sīkdatņu izmantošanu

Papildus Data pārziņa sīkfailu izmantošanai mūsu vietnēs ir atļauts iestatīt noteiktas trešās personas un piekļūt sīkdatnes datorā. Šajā gadījumā trešo pušu konfidencialitātes politikas attiecas uz sīkfailu izmantošanu. * Mēs vēršam jūsu uzmanību uz to, ka Facebook pārvaldītie SIA "Foodout.lv" konti ir pakļauti "Facebook" sīkfailu politikai.

Sazinieties ar mums

Ja pamanāt neatbilstību starp šiem KP, mūsu vietnēs esošo drošības problēmu vai citus jautājumus, lūdzu, sazinieties ar mums, izmantojot kādu no šiem veidiem:

Pasts: Briņģu iela 2, Rīga, LV-1058 E-pasts: info@foodout.lv Tālrunis: +371 67363663 Datu aizsardzības speciālists: Eglė Berteškaitė-Gružauskiene, e-pasts: marketing@foodout.lt

Nobeiguma noteikumi

Šie KP tiek pārskatīti vismaz reizi divos gados. Pēc KP atjaunināšanas mēs, pēc mūsu domām, paziņosim par būtiskām izmaiņām, nosūtot ziņojumu konkrētai vietnei vai sociālajiem tīkliem. Ja pievienojat vai izmantojat mūsu saturu un / vai pakalpojumus pēc šāda paziņojuma publicēšanas, mēs pieņemsim, ka piekrītat jaunajām prasībām, kas norādītas jaunināšanas laikā. Jaunākā KP versija vienmēr ir pieejama šeit https://foodout.lv/datu-drosiba.

Pēdējo reizi tika pārskatīts 2018. gada 22. maijā

foodout.lv - Rules Main