I - IV,VII
V - VI
10 - 00 h.
10 - 02 h.

SUSHI CLUB.LV

Par restorānu

Piegādes laiks:

Pirmdiena 10:00 - 24:00
Otrdiena 10:00 - 24:00
Trešdiena 10:00 - 24:00
Ceturtdiena 10:00 - 24:00
Piektdiena 10:00 - 24:00
Sestdiena 10:00 - 24:00
Svētdiena 10:00 - 24:00

Kvalitāte katrā sastāvdaļā!
Tieši ar šādu ideju ir radīts jauna koncepta suši bārs Pārdaugavā SUSHICLUB.LV
Plašajā suši piedāvājumā bija grūti atrast suši restorānu, kurā tiktu domāts par kvalitāti nevis kvantitāti. Tādēļ tika nolemts atvērt suši bāru Pārdaugavā, kurā pastāvīgi tiktu gatavoti suši no svaigām, kvalitatīvām un izmeklēti labākajām sastāvdaļām!
Mēs pievēršam uzmanību kvalitātei it visā, sākot ar sastāvdaļām, izcilu suši garšu, attieksmi pret klientu un profesionālu personālu, beidzot ar gaumīgu nofomējumu un rūpēm par to, lai klientu serviss tiktu nemitīgi pilnveidots un uzlabots.
Svaigākais suši Pārdaugavā!
Mēs nebaidāmies apgalvot to, par ko esam pārliecināti mēs paši un par ko SUSHICLUB.LV zīmolu iecienījuši klienti. Tā ir lieliska suši garša un svaigākās sastāvdaļas.
SUSHICLUB.LV tiek izmantotas tikai augstākā labuma izejvielas. Kaut arī tirgū ļoti daudzām precēm ir pieejami analogi par daudz pievilcīgākām cenām, mēs tos neizmantojam un neizmantosim.
Mūsu japāņu virtuves restorānā katrs pasūtījums tiek pagatavots svaigs, uz vietas, klientu acu priekšā.
Komanda
Pie mums strādā suši pavāri ar 10 un vairāk gadu pieredzi, kas ir pamats mūsu suši kvalitātei, pareizajai konsistencei un baudāmajai garšas buķetei.
Labs un pozitīvi noskaņots kolektīvs ir ļoti svarīga sastāvdaļa. Tāpēc mēs cenšamies darīt visu, lai darbinieki darbā justos labi un savu darbu darītu ar prieku un pēc labākās sirdsapziņas.
Rūpējamies, lai klientiem apmeklējot mūsu Suši bāru garastāvoklis uzlabotos. Iespējams, arī tādēļ klienti pie mums atgriežas vēl un vēl.
Īpaši piedāvājumi
Rūpēs par klientiem, regulāri rīkojam īpašas akcijas un veidojam īpašus piedāvājumus mūsu pastāvīgajiem klientiem un Facebook sekotājiem.
Šobrīd aktuālākais piedāvājums ir divas suši porcijas par vienas cenu, kā arī biznesa pusdienu piedāvājums - par īpaši pievilcīgu cenu darba dienās no 12:00 līdz 15:00
Priecājamies, ka izvēlaties SUSHICLUB.LV

Jūsu pasūtījums
Izvēlieties ēdienus

Foodout.lv Tavā kabatā!

Pasūti ēdienu uz mājām vai ofisu no sava iPhone vai Android telefona. Lejupielādē bezmaksas aplikāciju!